Rekrutacja

Dlaczego warto skorzystać z moich usług w procesie rekrutacji ?

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć takie rozwiązanie:

1. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie: Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji na różne stanowiska. Od stanowisk operacyjnych skończywszy na rekrutacjach C-level. specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w zakresie rekrutacji. Śledzę aktualne trendy, techniki selekcji kandydatów i aktualności na rynku pracy. Dzięki temu mogę skutecznie identyfikować odpowiednich kandydatów dla Twojej firmy.
2. Uważność na potrzeby Klienta: Zawsze ważny jest dla mnie breif rekrutacyjny, który omawiam z Klientem. Uważnie słucham potrzeb i oczekiwań Klienta dając realny feedback odnośnie możliwości pozyskania odpowiednich kandydatów/kandydatek na rynku. To pozwala zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na inne ważne zadania związane z zarządzaniem firmą.
3. Zminimalizowanie kosztów: Choć korzystanie z usług zewnętrznego doradcy rekrutacyjnego wiąże się z kosztami, długofalowo może przynieść oszczędności. Profesjonalny dobór pracowników prowadzi do zredukowania ryzyka związanego z zatrudnieniem nieodpowiednich kandydatów i kosztami związanymi z ponowną rekrutacją. Współpraca ze mną zawsze oznacza także gwarancję.
4. Uniknięcie konfliktu interesów: Jako zewnętrzny doradca rekrutacyjny jestem neutralnym pośrednikiem, który nie ma osobistych relacji ani uprzedzeń wobec obecnych pracowników czy potencjalnych kandydatów. To może pomóc w wyeliminowaniu konfliktów interesów i zapewnieniu obiektywności w procesie rekrutacji.
5. Lepsze dopasowanie kandydatów: Doświadczony doradca rekrutacyjny ma umiejętność dokładnego zrozumienia potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa, co pozwala na lepsze dopasowanie kandydatów do specyfiki stanowiska pracy. Znajomość technik oceny kompetencji i zachowań kandydatów, umożliwia trafne wybieranie tych najlepszych.
6. Pozyskanie dostępu do szerszej bazy kandydatów: Jako doradca siłą rzeczy mam dostęp do rozległej sieci kontaktów zawodowych i baz danych kandydatów. Dzięki temu mogę szybciej i skuteczniej znaleźć kandydatów spełniających wymagania firmy.
6.Kontrola kosztów i budżetu: Korzystając z usług zewnętrznego doradcy rekrutacyjnego, możesz mieć lepszą kontrolę nad kosztami procesu rekrutacji, ponieważ płacisz za konkretne usługi w określonym czasie i zakresie, co ułatwia planowanie budżetu rekrutacji.

Przyśpiesz proces rekrutacyjny, zapewnij lepsze dopasowanie kandydatów,
zaufaj specjaliście

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji ?

Lub napisz do mnie

    CZAS ZDEFINIOWAĆ SWÓJ KIERUNEK